Online Market Siparişi.Com * onlinemarketsiparisi.com

İşimiz ağırlıklı olarak gıda ve bakkaliye ve benzersiz bir şekilde, sattığımız taze yiyeceklerin çoğunu kendi üretim tesislerimiz aracılığıyla tedarik ediyor ve işliyoruz. Müşterilerimiz için yiyeceklerimizi hazırlayan mağazalarımızdaki kendini adamış ve eğitimli profesyonellerin sayısında olduğu gibi, kaynak ve kalite üzerinde de yakın kontrol sağlıyor. Mağazada yiyecek hazırlayan diğer tüm perakendecilerden daha yetenekli meslektaşlarımız var.

Her hafta 1 milyon müşteri web sitemizden  geçiyor ve ofismizde 300’den fazla çalışan, onlara mükemmel hizmet sunmak için her gün çok çalışıyor. onlinemarketsiparisi.com hizmetimizle aylık 5 milyondan fazla haneyi kapsıyoruz. Rekabetçi, kalıcı olarak düşük fiyatlar ile müşterilerimizin her gün tasarruf etmelerine yardımcı olmaya kararlıyız.

 “Çevrimiçi mağazamızın şu anda hazır ve çalışır durumda olmasına çok minnettarız … Bu yıl bizi çevrimiçi hale getirmemize yardım ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Pazarlar kapanma tehdidi altındayken, ürünlerimizi çevrimiçi olarak doğrudan müşteri tabanımıza iletmek ve satmak için her zaman bir yolumuz olduğu için çok minnettarız! “

Giriş

Yiyecekler, genellikle çevrimiçi olarak satın alınan müzik ve kitap gibi diğer birçok üründen farklıdır. Birçok bakkal ürünü çabuk bozulur ve bu nedenle teslimat ihtiyaçları açısından zamana duyarlıdır. Ek olarak, bakkaliye ikame bir üründür, yani aynı ürün sepeti az çok düzenli olarak satın alınır. Son olarak, bakkaliye ürünleri son derece dokunaklı ürünlerdir, yani tüketiciler satın aldıkları ürünlerin kalitesini incelemeyi severler.

Online Market Siparişi.Com, donmuş gıda, yenilik, kolaylık ve değere odaklanan benzersiz bir İngiliz işletmesidir. Stratejimiz, hissedarlarımızın, meslektaşlarımızın, hayır kurumlarımızın ve faaliyet gösterdiğimiz toplulukların yararına uzun vadeli karlı büyüme elde etmek için bu köklü güçlerden yararlanmayı amaçlamaktadır.

Dondurulmuş gıda

İstanbul,un bu kategoride önde gelen uzman perakendecisiyiz ve “Dondurulmuş Gıdaların Gücü” pazarlama kampanyamız aracılığıyla tüketicilerin donmuş gıda hakkındaki algılarını sürekli iyileştirirken, bu temel farklılık noktasından yararlanmaya çalışıyoruz.

Yenilikçilik

Uzun yıllardır kendi ikonik markamız altında donmuş gıda yenilikçiliğinde İstanbul pazarına liderlik ediyoruz ve müşterilerimizi başka hiçbir yerde satın alamayacakları heyecan verici yeni hatlarla memnun etmeye devam etmeyi hedefliyoruz.

Kolaylık

Online Market Siparişi.Com sunduğu kolaylıktan hiç kimse aşağıdakileri bir araya getiremez:

• Dondurulmuş yiyecek – hazırlanması kolay, minimum atıkla

• Alışverişi kolay yerel mağazalar

• 25 TL üzerindeki mağaza içi alışverişlerde eve ücretsiz teslimat

• İstanbul’un en iyi çevrimiçi alışveriş hizmeti

• Geniş otoparklı perakende parklarında daha geniş The Food Warehouse yelpazesi

Değer

Online Market Siparişi marka fiyatları, büyük süpermarketlerle aynı kaliteyi daha düşük bir fiyata veya daha iyi kaliteyi uygun bir fiyata sunmamızı sağlamak için karşılaştırılmıştır.

Bunu yapıyor

Bunu Doğru Yapma taahhüdümüzden nasıl ilham aldığını keşfedebileceğiniz sürdürülebilirlik web sitemize hoş geldiniz ..

Meslektaşlarımız ve müşterilerimiz, hizmet verdiğimiz topluluklar, gezegen ve gelecek nesiller için doğru olanı yapan büyüyen, karlı ve sorumlu bir iş kurmaya çalışıyoruz.

Burada belirtilen Doğru Yapma planımız, Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerini destekler ve işimizde çalışan ve topluluklarımızda yaşayan insanlar tarafından yönlendirilir. Perakende sektöründe değişimin ön saflarında olmaktan heyecan duyuyoruz ve daha sürdürülebilir bir gelecek bekliyoruz.

 • Lütfen yolculuk için bizimle kalın ve ilerlememiz hakkında daha ayrıntılı bilgilerle sizi güncel tutacağız.
 • Gezegenimize değer vermek
 •  Hem vergilerimizi ödeyerek hem de Hayırsever Vakfımız aracılığıyla hizmet verdiğimiz toplulukları desteklemek
 •  Aynı zamanda çok değerli olan kaliteli yiyecekler satmak
 •  Karşılıklı yarar sağlayan uzun vadeli ortaklıklar kurmak için tedarikçilerimizle birlikte çalışmak
 • İnsanlarımıza  gerçek bir aile şirketi olarak değer vermek , Birleşik Krallık’ta Çalışılabilecek En Büyük Şirketlerden biri olarak kabul edilmektedir.
 • Bu ilkeler işimizin her yerine yerleştirilmiştir ve yönetim kurulumuzun her kararını yönlendirir.
 • Siparişlerinizi yönetin, markanızı tanıtın, karınızı koruyun.
 • Markanızı büyütün, daha fazla yerel müşteriye erişin ve çevrimiçi satışları artırın
 • Siparişlerinizi, envanterinizi, ödemelerinizi, müşterilerinizi ve teslimatlarınızı tek bir yerden kolayca yönetin.
 • Otomatik pazarlama araçlarıyla zamandan kazanın ve operasyonlarınızı kolaylaştırın
 • Çiftliğinizin çevrimiçi geçiş yapmasına ve Alıcıları memnun etmesine yardımcı olmak için özel destek alın
 • YOK işaretleme, satışlarınızın yüzdesi YOK ve Alıcılarınız için YOK ücret yoktur